Joi, 2024-03-28, 6:14 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Hai sa mai ne amuzam si noi... - Pagina 2 - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Rockets Forum » rockets » Funny » Hai sa mai ne amuzam si noi...
Hai sa mai ne amuzam si noi...
Shark1Data: Luni, 2009-02-16, 12:31 PM | Mesaj # 16
Site/Forum Administrator
Grup: Administrators
Mesaje: 86
Reputaţie: 6
Status: Offline
hmm ... Thunder ai trecut pe la Regulament pe aici prin forum ................
da un search si te vei convige ce faci u aici . A si inca ceva . ca sa nu te mai obosesti sa cauti iti spun eu :
Quote (Shark1)
Atacurile personale sunt interzise.
Atacurile personale sunt posturi facute pentru a jigni sau insulta alta persoana. Acest tip de text nu este necesar si nu va fi tolerat.

mai multe detalii gasesti AICI sper ca nu te superi daca te las fara moderator dar ... acesta atitudine este strict interzisa si mai ales pentru faptul ca esti si moderator.
Imi pare rau... dar asta e. Trebuia luata o masura.
Ceilalti spune-ti multumesc ca nu luati suspend pentru ca a-ti postat aici. Pentru mine Seth e un simplu user al forumului .. si player al serverului . Daca aveti ceva de reprosat folositi-va de butonul ala mic pe care scrie mic Pm. undeva in coltul din stanga al acestui post.

Decizia Imi apartine daca ai neclaritati fa abuz de butonul mai sus mentionat sau daca ai reclamatie te rog trimite-o celor 3 owneri ai serverului oBi batman si LoneStar. Atentie ca am scris si nu sau .. adica nu vreau sa crezi ca sunt priveligiat de un anumit owner. Daca am gresit desi nu cred imi asum orice consecinte.

Decizie:

thunderheart retrogradat de la Moderator pe Forum la Server Admin.



DACA O DAU IN BARA...... AM GRIJA SA FIE BARA-GOL !!!
currently improving myself; v2.0 coming soon!
 
Rockets Forum » rockets » Funny » Hai sa mai ne amuzam si noi...
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024