Vineri, 2024-04-19, 11:24 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Sa lamurim unele lucruri - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Diverse » Sa lamurim unele lucruri
Sa lamurim unele lucruri
thunderheartData: Luni, 2009-02-23, 12:32 PM | Mesaj # 1
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 218
Reputaţie: 6
Status: Offline
incep cu T&T! bah prostule nu tzi am dat ban atunci pt ca am asteptat parerile celorlalti admini si deja dupa o zi adminii nu pot sa dea ban cu addban! tzi`am dat ban tocmai acum pt ca aqm te am prins pe serv! ziceai ceva de rank.. nuj catzi admini de pe rockets joaca la rank, eu cred ca nici unu, deci nu de asta au zis ca joci "murdar"! ai zis ca tu joci pe rockets dinaintea mea..prietene esti prost, ai avut admin inaintea mea, asta e altceva! Vrei sa fiu sanctionat? :)) si eu vreau, deci dak te prind pe serv si o sa mai am admin o sa ai ban!

Cred ca ati vazut toti ca mi`a fost scazut accesu pe serv si pe site retrogradat de la moderator la server admin, pt... un prost ...Seth, atunci l`am rugat pe sh4rk1 sa imi stearga useru si tot. dar tot am mai intrat pe serv si pe site din cand in cand din respect pt Obi!


REMOVED...
 
LoRyData: Luni, 2009-02-23, 1:27 PM | Mesaj # 2
prima adminaritza
Grup: Member
Mesaje: 326
Reputaţie: 1
Status: Offline
deci
1.incep sa inteleg de ti a scos adminul ... nu asa se vorbeste ,nu stiu sigur daca t&t are admin cei drept nu am mai intrat de ceva vreme pe svr iar lista de admini nu o gasesc
2.deja sari calul , am inteles ca ai orgoliul ranit dar deja exagerezi ,de fapt e tipic barbatesc ,observ ca pt tine toti suntem prosti ... revizuieste ti comportamentul,multumesc kiss :-h


"In al umbrei intuneric
Te asaman unui print,
Ce se uita-adanc in ape
Cu ochii albastri si cuminti."
 
thunderheartData: Luni, 2009-02-23, 2:15 PM | Mesaj # 3
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 218
Reputaţie: 6
Status: Offline
Lory, T&T a avut admin aqm f mult timp aqm nu mai are! te rog nu te mai baga dak nu stii despre ce e vb....si dak vrei sa stii nu esti prima adminaritza, esti a 2-a...poate prima care a luat admin .. pe d`amoaca! haidi pa

REMOVED...
 
skillaData: Luni, 2009-02-23, 6:31 PM | Mesaj # 4
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
scz ca ma bag dar...mai bn numai postam aici ok ? thunder are o disputa cu tt sau cu seth sau cu cn o avea..se poate rezolva prin pm,mess...mai bn cneva sa dea close topic..

Don't Stop The Music !
 
GgSData: Luni, 2009-02-23, 6:33 PM | Mesaj # 5
cel mai vechi admin de pe server
Grup: Member
Mesaje: 273
Reputaţie: 5
Status: Offline
Continui sa demonstrezi ca nu vrei nici admin..
FOLOSESTE MESSU PT FRUSTRARILE PERSONALE!!! sau PM

si tot aici asta nui comportament de admin;)...asa ca eu cred ca adminu nu are ce cauta la tine


Nu suntem perfecti...nici nu putem fi!!!...
Suntem constienti cu totii de asta..
Dar totusi incercam sa fim...
 
SpIkEData: Luni, 2009-02-23, 7:25 PM | Mesaj # 6
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
In urma postului nu pot decat sa iau urmatoarele masuri.

thunderheart suspend pe forum o luna.
Iar o suspendare la admin, nu pun o limita de timp o sa iti redau accesul cand consider.

Daca aveti ceva de comentat PM me.

Topic Closed


He who is calm disturbs neither himself nor others
 
ParanoiaData: Luni, 2009-02-23, 8:59 PM | Mesaj # 7
Support
Grup: Member
Mesaje: 84
Reputaţie: 2
Status: Offline
Thunderheart, eu te-am crezut un om cu cap si cu cei 7 ani de'acasa. Ce-i cu topicul asta? pacat ca pe forumul asta nu se fac stelute dupa numarul posturilor [cu cat mai multe posturi, cu atat mai multe stelute (spam)]. De ce va place sa va dati in spectacol, cand va puteti rezolva problemele Personale pe Yahoo/Skype/MSN/etc?

P.S 1: Thunder's right, Alinutza was the first adminaritza.
P.S 2: Daca nu va convine ceva, PM. cranky
P.S 3: SpIkE, stiu ca ma iubesti heart
P.S 4: Mie de ce nu-mi face nimeni topicuri d'astea? yahoo


You -> <- Me
 
Rockets Forum » rockets » Diverse » Sa lamurim unele lucruri
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024