Joi, 2024-03-28, 6:04 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Pentru toti si toate! - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Discutii » Pentru toti si toate!
Pentru toti si toate!
TDKData: Marţi, 2009-01-27, 9:07 PM | Mesaj # 1
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 115
Reputaţie: 0
Status: Offline
Am ales sa dexchid topic aici pentru k se pot purta discutii de orice fel... si nu poate acuza nimeni de off topic!
In legatura cu ceea ce s-a intamplat intre Spike si LoneStar nu credeti k ar trebui sa va impacati si sa lasam comunitatea sa mearga mai departe?
Fara atatea retrageri si nush ce :-@ Se poate pur si simplu sa spunem k a fost o simpla cearta si o simpla neintelegere si sa remediem problema..
Astfel sa fim o comunitate unita si sa ridicam aceasta comunitate IMPREUNA sus!
.
.
.
Rog k fiecare sa-si posteze opinia si sa zica daca nu cumva e mai bine asa... si persoanele in cauza le rog acelasi lucru!


Drumul spre succes e tot timpul in constructie!
 
ScarFaceData: Marţi, 2009-01-27, 10:12 PM | Mesaj # 2
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
TDK vezi tu astea sunt deciziile noastre. Am hotarat sa ramanem pe server insa ca simplii playeri. Din cate stiti eu am mai vrut sa renuntz odata insa din respect fata de oBi m-am razgandit.

 
skillaData: Marţi, 2009-01-27, 11:42 PM | Mesaj # 3
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
bai frate io nush ce ia determinat sa renunte..cred ca ceva grav...dar chiar si asa nu cred ca trebuia sa renunte ... cand va supara ceva aveti nervi intradevar....atunci iesiti d p sv...intrati pe dr,hns,kz .. ceva sa va linistiti .. poate peste kteva zile veti regreta decizia si nu o veti mai putea remedia wink atata am avut d zis

Don't Stop The Music !
 
SalladinData: Marţi, 2009-01-27, 11:50 PM | Mesaj # 4
Major
Grup: Member
Mesaje: 85
Reputaţie: 2
Status: Offline
Decizia va apartine si nimeni dintre noi nu va poate intoarce, totusi e bn k ati ales sa ramaneti pe sv! Fiecare vb cu Obi k el stie cel mai bn ce sa zica si ce sa faca in legatura cu aceasta intamplare! Tineti minte regulile sunt pentru toti! Multa sanatate va spun smile

Nimeni nu este ca mine....Eu sunt unicat! :)

 
SpIkEData: Marţi, 2009-01-27, 11:56 PM | Mesaj # 5
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Skilla. Eu nu am avut nervi ca mie nu mi-a facut nimic.
Decizile care le iau nu le regret nici dupa o zi nici dupa un an, asta este din cauza ca am principii si nu vreau sa zica lumea ca am ajuns "sus" cum zic unii din cauza ca sunt eu spike.
Eu am ajuns acolo pentru ca imi doresc sa ajut serverul si nu sufar de zeitate sa fiu mai presus decat playerii cum face LOOL sau altii.
Retragerea asta este facuta pentru a deschide ochii unor persoane si pe langa asta este si dovada pentru toti care au zis ce au zis despre mine.

NU pot sa respect un owner din moment ce nu se comporta ca atare, deci prin urmare nu am cum sa stau admin daca am conflicte cu alti admini, atata timp cat intre noi nu putem comunica si ne intelege de la jucatori nu avem pretentii asa ca prefer sa ramana adminii care se inteleg intre ei fara sa fie vreun conflict.

Asta e cheia catre un server cu o comunitate unita dar multi au uitat asta si privesc adminul ca pe un trend.


He who is calm disturbs neither himself nor others
 
ParanoiaData: Miercuri, 2009-01-28, 5:49 AM | Mesaj # 6
Support
Grup: Member
Mesaje: 84
Reputaţie: 2
Status: Offline
Quote (ScarFace)
Din cate stiti eu am mai vrut sa renuntz odata insa din respect fata de oBi m-am razgandit.

Unde este respectul ala acum? stiti cum sunteti voi? sunteti ca niste copii mici, care se joaca in nisip. Daca eu ii iau jucaria unuia, se supara 3. Daca se supara aia 3, se mai supara 3.. si tot asa. Cum aratati voi ca vreti sa faceti ceva pentru comunitatea Rockets? dandu-va demisia? asta e exemplul vostru pentru cei de pe Rockets?
E decizia voastra, eu nu am de ce sa contestez.

Quote (SpIkE)
asta este din cauza ca am principii si nu vreau sa zica lumea ca am ajuns "sus" cum zic unii din cauza ca sunt eu spike.

Spike, nu e treaba nimanui cum ai ajuns tu sus, nu trebuie sa dai explicatii nimanui cum ai ajuns la Rcon. Eu inteleg ca te-au ofensat actiunile lui LoneStar, dar ceea ce faci tu nu da dovada de putere, ci de slabiciune. Ar fi trebuit sa o discutati voi doi, in particular si sa o rezolvati. Nu sa ii lasati pe membrii forumului sa faca 10 topicuri pe aceeasi tema.

P.S: Nu vreti sa-mi dau si eu demisia?


You -> <- Me
 
ScarFaceData: Miercuri, 2009-01-28, 6:15 AM | Mesaj # 7
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
Paranoia, vezi tu, sunt unii care se cred zei pe aici (nu ma refer la LoneStar, cum a zis si SpIkE, e owner nu avem ce sa-i reprosam), si care nici macar nu isi fac datoria de admin. Pe foarte multe servere pe care am avut admin am renuntzat la admin din aceasi cauza. M-am saturat de atata superioritate din partea unora care au uitat ca au plecat de la simplu' rang de jucator. De multe ori am intrat pe server cu alte nume si nu stia nimeni ca eu sunt, si ma trezeam cu ban fara poze fara se uite pe mine, din simplu motiv ca l-am omorat, insa am tacut poate inceteaza. Dar asa nu se mai poate, si am decis sa ajut comunitatea Rockets ca un simplu jucator si atat. Oricum ma voi implica in detectarea codatilor si etc.

Quote (Paranoia)
Unde este respectul ala acum?

Respectul meu pentru oBi probabil ca nu va disparea niciodata pentru ca este un om foarte de treaba. Si sunt sigur ca va intelege alegerile noastre ca voi toti.


 
thunderheartData: Miercuri, 2009-01-28, 12:46 PM | Mesaj # 8
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 218
Reputaţie: 6
Status: Offline
Quote (ScarFace)
De multe ori am intrat pe server cu alte nume si nu stia nimeni ca eu sunt, si ma trezeam cu ban fara poze fara se uite pe mine, din simplu motiv ca l-am omorat, insa am tacut poate inceteaza

nu crezi ca ai face um lucru mult mai bun pt rockets dak ai spune cine sunt acei admini, decat sa iti dai demisia?


REMOVED...
 
pigfootData: Miercuri, 2009-01-28, 7:25 PM | Mesaj # 9
Private
Grup: Member
Mesaje: 5
Reputaţie: 0
Status: Offline
baieti eu joc mai rarut pt ca nu ma lasa munca,cred ca sunt printre ultimii dar cand intru imi fac treaba de admin cum ma pricep, ramane la latitudinea voastra si a ownerilor ce vreti sa faceti in continuare...

me lene bre ce pooska mea...
 
GgSData: Miercuri, 2009-01-28, 7:52 PM | Mesaj # 10
cel mai vechi admin de pe server
Grup: Member
Mesaje: 273
Reputaţie: 5
Status: Offline
nu prea inteleg postu anterior...a lu pigfoot:|...mrg

haideti...kre are pe acolo o functie...paranoia...nu mai dramatizan atat...inchidem frumos topicurile...steregem accesele....ScarFace SpikE si smile si gata problema...faceti atata scandal...a mai fost atunci cu JOINT...chiar nu ati invatat nimic...
astea ar trebui rezolvate in 2 randuri...

si nu doar ei...toti sunteti ca niste copii:-j..ma repet dak erati asa maturi cum va dati...era gata de mult treaba...


Nu suntem perfecti...nici nu putem fi!!!...
Suntem constienti cu totii de asta..
Dar totusi incercam sa fim...
 
basalisk07Data: Miercuri, 2009-01-28, 10:18 PM | Mesaj # 11
Lieutenant
Grup: Member
Mesaje: 33
Reputaţie: 0
Status: Offline
Ma fratiolor io zic k dc va apucati de ceva ducetil pana la capat fara jumatati de masura. E a doua oara knd se intampla asa ceva si deja mi sa luat sa ne certam intre noi degeaba. Io zic sa mergem mai departe TOTI pt k toti am facut asta pt server. Oricati nervi ar fi implicati treceti peste k astea-s trecatoare!!!!

Acum imi petrec timpul asteptand
Ca sa viata sami intoarca spatele sa pot s-o iau de fund


Mesajul a fost editat de către basalisk07 - Miercuri, 2009-01-28, 10:19 PM
 
SpIkEData: Miercuri, 2009-01-28, 10:51 PM | Mesaj # 12
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Frate terminati cu subiectu asta numai postati GATA!.
Sa inteleaga toata lumea eu nu renunt ca ia facut ce ia facut lu fratimiu lone eu renunt ca nu sunt adminii uniti, l-am intrebat ce a facut si efectiv am fost ignorat complet.
Am zis si ma repet daca adminii nu se pot intelege intre ei jucatorii nici atat.


He who is calm disturbs neither himself nor others
 
ParanoiaData: Miercuri, 2009-01-28, 10:53 PM | Mesaj # 13
Support
Grup: Member
Mesaje: 84
Reputaţie: 2
Status: Offline
Topic closed.

You -> <- Me
 
Rockets Forum » rockets » Discutii » Pentru toti si toate!
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024