Vineri, 2024-03-29, 7:26 AM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | populatia a scazut exagerat... - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Diverse » populatia a scazut exagerat... (de ce ?!)
populatia a scazut exagerat...
skillaData: Luni, 2009-03-02, 10:45 PM | Mesaj # 1
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
in acest topic fiecare va posta de ce crede el ca populatia a scazut asa mult pe forum , server....
eu unul cred ca din cauza acestor certuri de pe rockets...intra un player nou p server si p forum..sa zicem..s uita el p forum si vede atatea certuri,jigniri si competitii intre orgoliile adminilor..atunci puteti fii 99% siguri ca acel player va zice : " dal in ***** de server cu admini suferinzi...si asa pierdem jucatorii...un motiv ar fii si scoala,liceul sau ce mai are fiecare..cu examenele astea..dar totusi..nici makr in weekend nu sunt makr 10 playeri p server...
oh si nu ziceti ceva de genu : din cauza unui admin care sufera .. dati si exemple ... ca nu va musca nimeni ...
ps:am facut topicu asta sa vad si eu ce masuri se vor lua pt a repopula serverul..


Don't Stop The Music !


Mesajul a fost editat de către skilla - Luni, 2009-03-02, 10:46 PM
 
basalisk07Data: Luni, 2009-03-02, 11:09 PM | Mesaj # 2
Lieutenant
Grup: Member
Mesaje: 33
Reputaţie: 0
Status: Offline
... io tin si redirect si tot stau cu orele singur p server tre sa facem ceva de relansare cine are idei buna sa le spuna biggrin

Acum imi petrec timpul asteptand
Ca sa viata sami intoarca spatele sa pot s-o iau de fund
 
SickMindData: Luni, 2009-03-02, 11:44 PM | Mesaj # 3
Sergeant
Grup: Member
Mesaje: 39
Reputaţie: 1
Status: Offline
Pai Parerea mea
1. S-a schimbat ip-ul
2. A Plecat oBi
3. Certurile smile

Si ziua is harti gen cs_backalley , cs_siege , la ce populatie are rockets acuma tre harti mici , incercati sa puneti timelimit 0 si harti mici o perioada pana se repopuleaza wink


 
LOOLData: Marţi, 2009-03-03, 1:01 AM | Mesaj # 4
Major general
Grup: Member
Mesaje: 291
Reputaţie: 8
Status: Offline
Si eu tin redirect dar vad ca e degeaba.....nici pofta de cs nu am cand intru si vad 3 oameni pe server :-j......Numai este cum a fost....IDEI ceva:-?

www.bestcs.info my world

Mesajul a fost editat de către LOOL - Marţi, 2009-03-03, 1:02 AM
 
RobyData: Marţi, 2009-03-03, 2:46 AM | Mesaj # 5
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 81
Reputaţie: 0
Status: Offline
Au si "certurile" o mica contributie la ceea ce se intampla si anume jucatori mai de loc pe sv, etc.
Dar eu zic ca toata chestia a inceput cand sv nu a mai functionat cateva zile bune,si cand a inceput sa functioneze nu maiavea acelas ip, iar cand a mers si ip cel vechi era deja prea tarziu...multi dintre jucatori i-si scosesera sv de la fav vazandu-l offline atata timp....
Cat despre ideei, reclama cat mai multa prin diferite metode...exp: cand mai intri pe odc poti da pm cu ip/forum-ul sv-lui...sau modifici subtitrarea (cand incepe filmul poti face reclama sv-lui) iar in felul asta cei care descarca filmul de la tine vor lua si sub...
Astept si alte pareri.


Errare humanum - Sa gresesti e omeneste !
 
smileData: Sâmbătă, 2009-03-07, 2:33 PM | Mesaj # 6
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
O idee : stergeti lista de ip-uri banate ! happy
 
TTzorData: Duminică, 2009-03-08, 11:10 PM | Mesaj # 7
Private
Grup: Member
Mesaje: 10
Reputaţie: 0
Status: Offline
Si atunci ce ai facut intra codari si tre sa le dai bani iar :)) very good idea.Eu sincer nu prea mai cred ca va mai fi serv ca si inainte eu am adus oameni mai demult care jukau zilinc si jukau bine dar daca nu au fost multumiti de harti de atitudinea adminilor normal ca nu mai joka nimeni.Bft cu servaru :).

Medium spre slab
 
TDKData: Miercuri, 2009-03-11, 10:01 PM | Mesaj # 8
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 115
Reputaţie: 0
Status: Offline
Nush ce sa zic!
Principala cauza cred k este k ip s-a schimbat si ca a stat sv off mai mult timp :|
Ma repet... Nu creau sa vad rockets k o "epava" sad


Drumul spre succes e tot timpul in constructie!
 
skillaData: Sâmbătă, 2009-03-14, 1:06 AM | Mesaj # 9
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
Quote (TDK)
Nu creau sa vad rockets k o "epava"

chiar asta a devenit..


Don't Stop The Music !


Mesajul a fost editat de către skilla - Sâmbătă, 2009-03-14, 1:06 AM
 
r4Nd1Data: Luni, 2009-06-08, 10:32 AM | Mesaj # 10
Private
Grup: Member
Mesaje: 3
Reputaţie: 0
Status: Offline
nu are importanta ma ca sv a fost mult tmp off.parerea mea. cauzele ar putea fi comportamentul adminilor si lagul asta dak este ca nu mai stiu de cand am jucat ultima data.faptul ca sa schimbat ip'ul sau ca a fost mult tmp off nu are relevanta .de ex eu dak pun d2 pe un sv creat de mn akum si nu e lag sv se umple dak mai dau si veste ca am sv. dar asa normal ca nu joak nimeni dak vede ca e gol sv si e si o atmosfera de aia posomorata jucanduse nuke in 4 oameni sau mai stiu eu ce harta.nuj ce sa zik ati putea pune sunete tari sau nuj cva care sa ii distreze pe oameni + un admin aproape tot tmpu care sa aiba grija de codati:P..eu cred ca multi oameni intra pe sv dar ies pt ca se plic asa ca dak ati gasi cva tare care sa ii tina pe sv ei lar pune la fav si chiar dak nu joak atunci ar reveni cu gandu ca a fost atras de o anumita chestie:Dsi poate cand ar reveni unu ar reveni mai multi si asa sar popula:Pbft

Added (2009-06-08, 11:32 Am)
---------------------------------------------
am putea spune si ca populatia este imbatranita la cauze si ca oameni vechi au akum alta ocupatie si trebuie captati micii pgl'isti


r4Nd1*

Mesajul a fost editat de către r4Nd1 - Luni, 2009-06-08, 10:32 AM
 
Rockets Forum » rockets » Diverse » populatia a scazut exagerat... (de ce ?!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024