Vineri, 2024-04-19, 5:26 AM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | luati melodiile d pe youtube - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Util » luati melodiile d pe youtube (fara down prog..doar de pe un site)
luati melodiile d pe youtube
skillaData: Duminică, 2008-11-16, 9:55 PM | Mesaj # 1
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
Click
E super ushor de folosit..scrieti site si dati pe download...asteptati si...gata...intra un site dati p download and voilla ^^...nu sunt multi care stiu asta...e ff util...economisesc o gramada de timp ...pana caut p google ^^ mai bn iau asa....sper sa va fie de folos


Don't Stop The Music !
 
ScarFaceData: Duminică, 2008-11-16, 10:55 PM | Mesaj # 2
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
am eu un program care este mult mai complex zic yo smile

--> download <-- este super misto... poti da sa downloadezi mai multe melodii de`odata, poti face alt format si multe altele smile


 
mTzData: Duminică, 2008-11-16, 11:04 PM | Mesaj # 3
Grup: Şterse





Sau folosesti youtube downloader(din pacate nu am link) sau la linkul unde asculti piesa stergi youtube si scri voobys wink apoi enter!
de exemplu www.youtube.com/blablalblalbabla devine www.voobys.com/blalblabla biggrin
 
skillaData: Luni, 2008-11-17, 9:48 AM | Mesaj # 4
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
tare prog ala scar biggrin mtz e bun site ala da la ala iei tot filmu si dupa tre sa scoti filmu sa ramai cu melo plm...asa iau dekt melodia cu site ala vidstomp3

Don't Stop The Music !
 
oBiData: Joi, 2008-11-20, 12:51 PM | Mesaj # 5
Grup: Şterse





skilla sper ca e ultima oara cand inuri.... data viitoare cand mai vad ceva de genu iti blochez activitatea pe forum/server
 
skillaData: Sâmbătă, 2008-11-22, 2:44 AM | Mesaj # 6
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
injur ? scz ..de "plm" vb ? dak da imi cer scuze biggrin nu credeam ca o luati ca pe o injuratura

Don't Stop The Music !
 
ZeroCoolData: Marţi, 2008-12-30, 0:42 AM | Mesaj # 7
Lieutenant
Grup: Member
Mesaje: 60
Reputaţie: 0
Status: Offline
Eu folosesc www.keepvid.com sa dwd dupa utube smile si le vizionez cu VLC Media Player smile

Mess With The Best
Die Like The Rest


Mesajul a fost editat de către ZeroCool - Miercuri, 2008-12-31, 3:47 PM
 
Rockets Forum » rockets » Util » luati melodiile d pe youtube (fara down prog..doar de pe un site)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024