Vineri, 2024-04-19, 2:26 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | ADEVARU - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Discutii » ADEVARU
ADEVARU
JusticeData: Sâmbătă, 2009-01-17, 2:49 PM | Mesaj # 1
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 101
Reputaţie: 2
Status: Offline
Spike ,daca ai ce am scris totul ieri seara din consola poate pui si vad toti ce am scris?imi oricum daca mi-ai scos adminul ,dar vreau sa stie lumea adevarul
Chiar daca esti tu administrator sau cine esti pe server,nu conteaza si eu daca voiam puteam sa fiu macar si owner dar nu aveam timp pentru asa ceva...
Joc de foarte mult timp pe server si tu vrei sa ma inveti pe mine regulile? wink cred ca glumesti...
Imi stiu foarte bine obligatiile ca admin...,de ce sa fac demo pe jucator daca mam uitat pe el 30 sec cind tragea cu aimul.?mai are rost.
Si in ultimu rind cred ca daca sunt admin si am acele responsabilitati ..poate ca stiu ce fac de ce am mai primit admin?
Daca eu i-am dat ban jucatorului si nu i-am facut demo ,poze sau ....Cred ca stiu ce fac.
Fara suparare,n-am nimic impotriva ta.


When you blame others, you give up your power to change

Mesajul a fost editat de către Justice - Sâmbătă, 2009-01-17, 2:55 PM
 
SpIkEData: Sâmbătă, 2009-01-17, 2:51 PM | Mesaj # 2
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Sa clarificam situatia , eu nu ti-am suspendat adminul pentru ca ai banat acel jucator .... eu ti-am suspendat adminul pentru comportamentul care l-ai avut fata de mine..... nu sunt obligat sa va suport nervii din cauza ca nu ii puteti controla puteai sa raspunzi foarte frumos ceva in genul
Bai nu stiam ca vroiai sa ii faci tu demo ( un scuze era suficient ) cand ti-am zis ca as fi dorit sa ii fac demo.
Asta nu intelegi tu si nu ai sa fi un admin adevarat pana nu inveti ce e respectul.... eu nu pot sa te respect pe tine cand mi se raspunde cum mi-ai raspuns tu.

Nici eu nu am nimic cu tine stai flex ....


He who is calm disturbs neither himself nor others
 
smileData: Sâmbătă, 2009-01-17, 5:01 PM | Mesaj # 3
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
eh oricine mai are cate un moment prost in care face un gest necugetat happy totusi nu cred ca ar trebui o pedeapsa atat de drastica surprised propun repunerea in functie a lui justice .. .astept pareri smile

P.S : nu cred ca ai un rang destul de mare sa propui chesti deastrea (mTz)

P.S2 : e o propunere decizia nu imi apartine surprised

Mesajul a fost editat de către smile - Duminică, 2009-01-18, 2:33 PM
 
SpIkEData: Sâmbătă, 2009-01-17, 9:25 PM | Mesaj # 4
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Da toti gresim , dar nu toti ne cerem scuze

He who is calm disturbs neither himself nor others
 
JusticeData: Sâmbătă, 2009-01-17, 11:18 PM | Mesaj # 5
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 101
Reputaţie: 2
Status: Offline
pai n-am pentru ce sami cer skuze.nu am facut nimic gresit si eu pe tine nu te-am insultat...si cred ca am avut un comportament normal

When you blame others, you give up your power to change
 
SpIkEData: Duminică, 2009-01-18, 3:53 AM | Mesaj # 6
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Adevarat ma bate Dumnezeu ( daca exista ) sa zic ca mai insultat.
Dar totusi cu un tovaras admin nu se vorbeste asa .... adica ce raspuns e ala cand conversatia decurge ceva de genul (PS: nu e cuvant cu cuvant e din ce imi aduc aminte ):

SpIkE: Justice i-ai facut poze/demo?
Justice: nu
SpIkE: Pai frate te-ai gandit si tu asa putin ca poate un admin ar fi vrut sa-i faca demo? cum as fi eu?!
Justice: Da ce treaba ai tu?
SpIkE: Pai am mai ca obi mi-a spus sa am grija de server/admini .... deci trebuie sa urmezi regulile ca forumul ala nu e degeaba
SpIkE: Si obi daca imi cere vreo explicatie trebuie sa o dau
Justice: Lasa ca daca e ceva e fapta mea vorbesc eu.
( dupa care intra iar codatul pe server)
Justice: De ce i-ai scos banul?
SpIkE: Frate tu ai probleme!
Justice: ai grija cum vorbesti
SpIkE: ai grija pe cine acuzi!
SpIkE: Daca ii scoteam eu banul aparea in HUD
Justice: dar nu te-am acuzat am intrebat
SpIkE: esti sigur? "de ce i-ai scos banul" ( fac o mica paranteza este intradevar o intrebare cu o acuzatie in acelasi timp )
Justice: Imi cunosc foarte bine obligatiile de admin cred ca stiu ce fac cand dau un ban.

Cam atat imi aduc aminte Justice daca am mintit in legatura cu ceva sau am omis unele chestii te rog sa imi spui .....personal atat imi aduc aminte din conversatie


He who is calm disturbs neither himself nor others
 
LOOLData: Duminică, 2009-01-18, 11:43 AM | Mesaj # 7
Major general
Grup: Member
Mesaje: 291
Reputaţie: 8
Status: Offline
Justice nu are rost sa te agitzi........dupa cum am observat......oricum nu-ti iei adminul....asa k nu are nici un rost......(eu te sustin.....dar :-" "nu am cuvant") GL si iti mai zic 1 data NU ARE ROST SA TE AGITI!

Te rog sa-mi lasi prin PM ID-ul tau de Y!M!


www.bestcs.info my world
 
thunderheartData: Duminică, 2009-01-18, 3:00 PM | Mesaj # 8
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 218
Reputaţie: 6
Status: Offline
asta se intampla pt ca suntem prea multi admini
Quote (Justice)
Si in ultimu rind cred ca daca sunt admin si am acele responsabilitati ..poate ca stiu ce fac de ce am mai primit admin?
Daca eu i-am dat ban jucatorului si nu i-am facut demo ,poze sau ....Cred ca stiu ce fac.

Code
.6.  
La suspectarea unui jucator de folosirea cheat-urilor se procedeaza astfel:  
- se noteaza ip-ul.  
- se discuta problema cu ceilalti admini de pe server.  
- se urmareste suspectul atata vreme cat este necesar pentru a fi 100% sigur de existenta cheat-urilor, se face demo sau poze dupa caz.  
- se comunica pe forum evenimentul

Justice dc crezi tu ca pt tine nu se aplica regula asta?


REMOVED...
 
JusticeData: Duminică, 2009-01-18, 4:55 PM | Mesaj # 9
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 101
Reputaţie: 2
Status: Offline
thunder ,atunci cind vezi un jucator care trage cu aimul?(atent)lumea moare si spune dai ban codatului bla bla bla ...
si cind stiu 100% ca are cod ,pai eu nu cred ca trebuie sa mai comunic pe forum.sa notez Ip,sau sa vorbesc cu alti admini de pe server...,deoarece nu are rost.
Este doar un codat,de astia apar cu zecimele pe server in fiecare zi,si daca ar trebuie sa comunic pe forum pe acesti codati cred ca glumesti n-am timp pentru asta.
Si cum zici singur
- se urmareste suspectul atata vreme cat este necesar pentru a fi 100% sigur de existenta cheat-urilor, se face demo sau poze dupa caz.
N-am avut nevoie de demo sau de poze,deoarece eram 100% singur...


When you blame others, you give up your power to change

Mesajul a fost editat de către Justice - Duminică, 2009-01-18, 5:07 PM
 
LOOLData: Duminică, 2009-01-18, 6:06 PM | Mesaj # 10
Major general
Grup: Member
Mesaje: 291
Reputaţie: 8
Status: Offline
Aici are dreptate Justice.......daca vad un codar ma uit pe el 1 sungura data se vede clar ca are wall/aim.....LOGIC ca nu o sa ma pun spec sal mai las 5 runde sa faca frage......NORMAL ca ii dau direct BAN!anyway....eu sunt de partea lui Justice....

www.bestcs.info my world
 
mTzData: Duminică, 2009-01-18, 6:27 PM | Mesaj # 11
Grup: Şterse





Poate o sa abuzez un pic dar aceasta discutie poate tine la nesfarsit fara dovezi ... nici nu are rost sa va certati stiti asta ... justice cum a zis si obi ... Daca vrei adminul vb cu el pe mess sunt sigur ca ti-l da inapoi...
O sa inchid topicul nu are rost sa il tin deschis ... il redeschid cand apar dovezile ca altfel va certati degeaba.


Topic Closed!
 
Rockets Forum » rockets » Discutii » ADEVARU
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024