Vineri, 2024-03-29, 5:50 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Semnaturi "Stop Valve's Counter-Strike update" - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Rockets Forum » rockets » Diverse » Semnaturi "Stop Valve's Counter-Strike update"
Semnaturi "Stop Valve's Counter-Strike update"
ScarFaceData: Vineri, 2009-01-09, 10:36 PM | Mesaj # 1
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
Dorim ca in numele jucatorilor de Counter-Strike din Romania sa protestam impotriva acestui update deoarece am fost inselati de catre Valve, au promis rezolvarea unor bug-uri importante din acest joc dar acestia pana la urma nu au facut nimic, practic au facut acest joc sa nu mai fie jucabil datorita crash-urilor si a bug-urilor. Noi, jucatorii din Romania dorim ca acest update sa fie scos iar jocul sa revina la ceea ce a fost acum 2 ani, deoarece este o bataie de joc ... acum 1-2 ani au fost impuse acele reclame, am trecut si peste acea schimbare, dar ce a facut acum Valve, practic ignorand o comunitate formata din milioane de jucatori, este o rusine pentru numele acestei firme. Vrem sa ne jucam, nu vrem messenger .

Semneaza petitia

Thread luat dupa SLRC


 
DaNuTZzZuData: Vineri, 2009-01-09, 10:38 PM | Mesaj # 2
Major
Grup: Member
Mesaje: 82
Reputaţie: 0
Status: Offline
corect smile

PS: Dar knd ai spus " Vrem sa ne jucam , Nu vrem Messenger " Teai referit la chat'ul din cs?


Every Souls has a Hidden Depth
Every wound tells a broken Story ,
Every Soldier Leaves his body Mark
From the Shadows of a Spiteful Mist
A Warrior walks form a Horison of Hate

A Shadow of Enigma :X

 
ScarFaceData: Vineri, 2009-01-09, 10:54 PM | Mesaj # 3
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
DaNuTZzZu dupa cum am zis... Thread`ul este luat dupa SLRC... eu pur si simplu am dat copy+paste

 
Rockets Forum » rockets » Diverse » Semnaturi "Stop Valve's Counter-Strike update"
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024