Vineri, 2024-03-29, 1:23 PM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Conspiratie ... - Pagina 2 - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Rockets Forum » rockets » Stiri » Conspiratie ...
Conspiratie ...
GgSData: Marţi, 2008-12-23, 11:52 AM | Mesaj # 16
cel mai vechi admin de pe server
Grup: Member
Mesaje: 273
Reputaţie: 5
Status: Offline
!!!!in momentul in care se hotaraste genocidul emit un semnal spre Pamant . Substantele nocive din corpul nostru sunt activate de acel semnal , te vei imbolnavi de o boala fatala iar in cateva saptamani te cureti .!!!!!

asta nu are nici o legatura cu ce sa spus inainte acu ai intorso...in mod clar acele chimicale etc...fac rau corpului,....da cu microcipu...cu semnalu... e pura fantezie:-j....nush e o simpla pararere


Nu suntem perfecti...nici nu putem fi!!!...
Suntem constienti cu totii de asta..
Dar totusi incercam sa fim...
 
smileData: Marţi, 2008-12-23, 12:01 PM | Mesaj # 17
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
nu am intors-o deloc ... participantii la discutie au adus vorba de chimicalele mancate zi de zi de la care te poti imbolnavi... eu am spus altceva . Ca in fiecare produs vandut la scara globala gen Coca Cola , Burger King , Mc'Donalds , exista cate o substanta , sa spunem G3F (e doar un nume inventat de mn ) . Ei la momentul hotarat , satelitii vor emite un semnal spre Pamant . Acest semnal va skimba cel mai probabil structura substantei respective , facand-o cancerigena.Te imbolnavesti si dai coltzu. Nici eu nu stiu foarte multe v-am mai zis stiu cate putin din fiecare .. V-am dat doar ipoteza voi gasiti restu dak va intereseaza biggrin

...P.S si dak tot vorbim de microcipuri si semnale , nu m-ai crede daca ti-as spune ca la momentul actual se fac calatorii in timp ? si ca exista locuri pe Pamant unde se gsaesc gauri de vierme . Exista unul si in Romania prin Iasi ...etc ... exista o asemenea tehnologie cum nu v-ati putea imagina in visele voastre smile

Mesajul a fost editat de către smile - Marţi, 2008-12-23, 12:03 PM
 
DeLeTeData: Marţi, 2008-12-23, 12:49 PM | Mesaj # 18
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 188
Reputaţie: 2
Status: Offline
Pai daca exista o tehnologie asa de evoluata inseamna ca asa-zisele OZN-uri sunt doar nave construite de oameni(organizatiile secrete bla-bla) si chestia asta cu navele extraterestrilor este doar sa ne scoata noua ochii.

 
UrsuletData: Marţi, 2008-12-23, 2:52 PM | Mesaj # 19
Lieutenant
Grup: Member
Mesaje: 48
Reputaţie: 1
Status: Offline
Quote (smile)
Exista unul si in Romania prin Iasi ...etc ... exista o asemenea tehnologie cum nu v-ati putea imagina in visele voastre smile

Defapt este in Brasov intr-o padure ....


 
oBiData: Marţi, 2008-12-23, 7:39 PM | Mesaj # 20
Grup: Şterse





:))) ce bine ca nu beau decat vin shi tzuica de la tata de la tzara... iar de mancare tot de la tzara din gradina... singuru fast-food la mine sunt covrigii de buzzau... a-ti auzit de ei??? glumeam... e un subiect interesant..
 
pigfootData: Miercuri, 2008-12-24, 6:26 PM | Mesaj # 21
Private
Grup: Member
Mesaje: 5
Reputaţie: 0
Status: Offline
mdea e fantezista chestia cu activarea chimicalelor prin microcipuri, dar chestii noi de care noi nu o sa aflam vreodata chiar cred ca exista.Btw cine stie de faza cu plutonul de tancuri rusesti prajite de romani, la granita cu Moldova ,cu nijte lasere gigant? Cica asta chiar ar fi adevarata :-? , sau cu nuclearele de sub fiecare ambasada a US? bine sunt milioane dar astea sunt cele mai plauzibile...astept replyuri biggrin

me lene bre ce pooska mea...
 
Rockets Forum » rockets » Stiri » Conspiratie ...
  • Pagina 2 din 2
  • «
  • 1
  • 2
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024