Joi, 2024-03-28, 10:21 AM
Bine ati venit Guest | RSS
ROCKETS
Principala | Conspiratie ... - Rockets Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Rockets Forum » rockets » Stiri » Conspiratie ...
Conspiratie ...
smileData: Sâmbătă, 2008-12-20, 10:12 AM | Mesaj # 1
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
Stiati ca populatia pamantului se inmulteste alarmant de repede ? Si ca intr-un anumit timp Pamantul se va suprapopula ?
De aceea exista un plan de exterminare a 2/3 din populatia Globului de catre grupul de oameni care conduce din umbra omenirea. Cum se va facea aceasta ?
In primul rand toate produsele vandute la nivel mondial gen Coca-Cola , Mc'Donalds etc (v-ati prins voi) contin o anumita substanta .Companiile sunt obligate sa le includa in fabricarea produsului sub nush ce motiv . Ei , exista sateliti artificiali ,care , in momentul in care se hotaraste genocidul emit un semnal spre Pamant . Substantele nocive din corpul nostru sunt activate de acel semnal , te vei imbolnavi de o boala fatala iar in cateva saptamani te cureti .
Nu va zic asta ca sa va sperii si as fi povestit mai elaborat dar e prea dimineata si nu am kef biggrin orqm astepta parerile voastre si daca vreti sa aflati si alte controverse din lumea in care traim nu ezitati sa imi spuneti . VA POOP ( NO MORE COCA COLAAAA !!!! ) tongue
 
DeLeTeData: Sâmbătă, 2008-12-20, 12:33 PM | Mesaj # 2
Colonel
Grup: Member
Mesaje: 188
Reputaţie: 2
Status: Offline
Si tu de unde stii toate astea??
Kiar e adv??


 
GgSData: Sâmbătă, 2008-12-20, 12:40 PM | Mesaj # 3
cel mai vechi admin de pe server
Grup: Member
Mesaje: 273
Reputaţie: 5
Status: Offline
asa se intampla dak va uitati pe cartoon network:))....

Nu suntem perfecti...nici nu putem fi!!!...
Suntem constienti cu totii de asta..
Dar totusi incercam sa fim...
 
mTzData: Sâmbătă, 2008-12-20, 12:49 PM | Mesaj # 4
Grup: Şterse





Ce bine ca ma uit pe jetix :))=))
 
skillaData: Sâmbătă, 2008-12-20, 1:16 PM | Mesaj # 5
Major general
Grup: Member
Mesaje: 442
Reputaţie: 4
Status: Offline
lol :)) io acu mananc shaworma si beau cola :)) ... dak imi vine chefu d "amor" o sa mor ? :)) da p bune smile d unde ai luato ?

Don't Stop The Music !
 
smileData: Sâmbătă, 2008-12-20, 1:19 PM | Mesaj # 6
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
sunt multe kestii interesante , secrete , conspiratii pe planeta astas la care nici macar nu v-at gandit .exista de asemenea tehnologie pe care nici nu v-ati imagina-o . sunt multe kestii pe care ar fi marfa sa le aflam ... continui mai pe seara ca tre sa plec am scris asta pe fuga biggrin
 
mTzData: Sâmbătă, 2008-12-20, 1:21 PM | Mesaj # 7
Grup: Şterse





De exemplu gemenele din america stiati ca nu avioanele care s-au prabushit in turnuri au cauzat colapsul lor? colapsul a fost determinat de nishte explozi in interiorul cladiri, scheletul cladirilor erau prea complexe ca sa permita trecerea avioanelor wink la fel si cu pentagon :D, nu tot ce se aude la Tv e true deci lasati CN si intrati pe google.ro
Google Pentru o Viatza mai buna ! :))=))
 
smileData: Sâmbătă, 2008-12-20, 2:43 PM | Mesaj # 8
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
plm am deskis topicu nu ca sa facem misto ci ca sa vbim sa ne spunem parerea despre niste lucruri pe care eu le gasesc destul de interesante ....voi decideti spre ce latura va curge discutia biggrin

mTz , tot ce ar trebui sa stii este ca nimic nu este intamplator pe lumea asta, nici macar faptul ca te duci la wc , sau faptul ca cele 2 Turnuri s-au prabusit . Parerea mea ( retine opinie personala " ) este ca daca nu majoritatea ,macar o mica parte dintre oameni ar trebui sa gandeasca liber , sa se informeze , sa iasa din carapace ,u ca dupa vad eu lucrurile si dupa cate am aflat de-a lungul discutiilor pe diverse teme (am citit si stiu cate putin din fiecare ) situatia pentru "man kind " nu este prea roz lucrurile nu vor merge inspre bine , ci dimpotriva vom fi din ce in ce mai saraci si mai rai . smile

Mesajul a fost editat de către smile - Sâmbătă, 2008-12-20, 3:03 PM
 
SpIkEData: Sâmbătă, 2008-12-20, 3:22 PM | Mesaj # 9
Back in Black
Grup: Member
Mesaje: 555
Reputaţie: 12
Status: Offline
Smile din pacate nu prea ai cu cine sa vorbesti despre chestiile astea pe aici , sunt foarte putini care pot intelege anumite lucruri ..... oricum good job cu topicul .... si chiar daca nu mai bem coca cola sau nu mai mancam shit-uri de la mc' ..... doar amanam inevitabilul smile

He who is calm disturbs neither himself nor others
 
smileData: Sâmbătă, 2008-12-20, 3:25 PM | Mesaj # 10
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
Multumesc Spike ! Nu amanam inevitabilul , il depasim , sau ar trebui oricum sa facem ceva in privinta asta ,macar sa ne informam . smile
 
ScarFaceData: Sâmbătă, 2008-12-20, 6:36 PM | Mesaj # 11
Lieutenant general
Grup: Member
Mesaje: 505
Reputaţie: 7
Status: Offline
SpIkE are dreptate... topicul este foarte bun... si cum ziceai si tu chiar daca nu mancam si bem toate porcariile... doar amanam cu cativa ani... pentru ca involuntar mananci si bei chimicalele pe care le contin produsele MC, cola etc...

 
smileData: Sâmbătă, 2008-12-20, 7:31 PM | Mesaj # 12
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
Multumesc Scarface ! biggrin Adevaru este ca fiecare isi inchipuie ca nu poate fi adevarat ... iar lantul vicios continua ... continuam sa bem Coca ( ar fi mai bn sa o tragem pe nas biggrin ) ,continuam sa mancam junk food si totul nu duce decat la .... headshot si respawn . (sa speram ca mai au astia pcte de respawn si pt noi biggrin )
 
UrsuletData: Marţi, 2008-12-23, 3:08 AM | Mesaj # 13
Lieutenant
Grup: Member
Mesaje: 48
Reputaţie: 1
Status: Offline
cry Mai mult ca sigur stau la baza Francmasoni surprised .. Astia isi baga degetele peste tot

----
Francmasoneria nu poate fi de fapt definita în câteva propozitii. Cel mai adesea se spune despre Francmasonerie ca este un sistem alegoric al moralitatii, ilustrat prin simboluri. Este adevarat, însa ea reprezinta mult mai mult. Putem vorbi despre ea ca de un curs despre moralitate care face apel la alegorie si simbol, însa, pe lânga aceasta semnificatie, Francmasoneria este si o societate organizata, o Fraternitate. Simbolistica Francmasoneriei are în mare parte surse biblice, bazându-se, în special, pe legendele despre constructia Templului lui Solomon din Ierusalim. Accentul cade pe cultivarea virtutilor morale, estetice, pe crearea unui caracter bazat pe principiul Adevarului. De aceea, Francmasoneria a fost (si este) combatuta si persecutata nemilos de catre biserici si de catre regimurile totalitare de stânga sau de dreapta.
Despre insemnatatea lor istorica iesita din comun, este suficient sa amintim ca multe din evenimentele ultimelor sute de ani au fost gândite si puse in aplicare de catre francmasoni, printre care:
a) Pe plan mondial: Declaratia de independenta a USA; Charta Drepturilor Omului; Revolutiile din Franta (1789), Europa (1848-49) si din Rusia (1917); Unificarea Italiei in secolul 19; Intemeierea Ligii Natiunilor (intre cele doua razboaie mondiale); Intemeierea Organizatiei Natiunilor Unite ONU (dupa cel de al doilea razboi mondial); Creerea statului Israel s.a.
b) In România: Rascoala lui Horea, Closca si Crisan (1784); Unirea Principatelor Române (1859); Obtinerea independentei României în urma participarii la razboiul din 1877 împotriva Imperiului Otoman; Aducerea regelui Carol I din familia Hohenzollern in România (1866); Rascoala din 1907 s.a.




Mesajul a fost editat de către Ursulet - Marţi, 2008-12-23, 3:12 AM
 
mTzData: Marţi, 2008-12-23, 3:16 AM | Mesaj # 14
Grup: Şterse





Chiar daca ar minti ca baga nush sunbstante in alea smile numa ca manci dealea mori smile si cum zice smile nu ai respawn smile
 
smileData: Marţi, 2008-12-23, 9:15 AM | Mesaj # 15
Lieutenant colonel
Grup: Member
Mesaje: 95
Reputaţie: 2
Status: Offline
ursulet copy+Paste ruulllz ! biggrin
 
Rockets Forum » rockets » Stiri » Conspiratie ...
  • Pagina 1 din 2
  • 1
  • 2
  • »
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024